ברשותינו סוגי לייזרים רבים (Nd:YAG, Fiber, Diode) ובעוצמות שונות לביצוע מגוון רחב של עבודות ריתוך לייזר בקבלנות משנה. 
להלן מספר דוגמאות של מוצרים שרותכו על-ידינו :

רכיב מיקרו-גל
 

פריט זה מיוצר במלואו על ידינו (כולל ניהול קבלני משנה עיבוד שבבי וציפויים) עבור אלתא ומשמש כמפצל גלבו ביחידת תל"מ (תקשורת לוויינית מוטסת).

חומר גלם אלומיניום. 

שבשבת סילונית

שבשבת סילונית הינה חלק ממנוע סילון של מטוס ומרותכת בלייזר במערכת אוטומטית שנבנתה על ידינו עבור מנועי בית-שמש. בתהליך היציקה של מוצר זה נשארים בו פתחים דרכם נוזלת השעווה שמהווה את המודל לבניית היציקה. את הפתחים האלו סוגרים בפחית מיוחדת בתהליך ריתוך לייזר. לשם פיתוח והסמכת התהליך נעזרנו במעבדה מטאלוגראפית מוסמכת בכדי לשלול קיומם של סדקים ו/או בועות בתפר הריתוך, כנדרש בתקנים התעופתיים. מכולל הלייזר מסוג Nd:Yag בהספק 100W תוכנן ויוצר על ידינו. 
שרשרת לחיתוך בטון

ריתוך לייזר של שרשרת לחיתוך בטון ע"י חיבור חוליות פלדה (שרשרת) לסגמנטים עשויים מאבקת יהלום. ההזנה, ההרכבה וריתוך מתבצעים אוטומטית במערכת שניבנתה על ידינולטולגל דגניה. במקרה זה, מחולל הלייזר בהספק 1.5kW מסוג Co2 נרכש על ידי הלקוח מיצרן בחו"ל ותכנון וייצור האינטגרציה בוצע על-ידינו. בנוסף לריתוך לייזר המערכת מבצעת בדיקת מיקום של כל חוליה ביחס לשרשרת, בדיקת מומנט הרסנית לריתוך הראשון ובדיקת מומנט לא הרסנית לכל ריתוך. המערכת פולטת נתונים לדו"ח Excel בו מרוכז כל המידע.
סעפת גז (Manifold)

סעפת גז ללויין Venus (לווין ישראלי-צרפתי לחקר קרקעות). הסעפת הותאמה לריתוך לייזר ע"י מהנדסינו ושינויים הוכנסו לתכן המקורי של רפא"ל. פיתוחי התהליך לכל הריתוכים שבחלק הזה התבצעו במעבדת הלייזר שלנו על דגמים וכמו כן ריתכנו את היחידה המוטסת.  
סולונואיד

סולונואיד (מפעיל) לשסתום פניאומטי. מרותך במערכת ריתוך לייזר אוטומטית שנבנתה על ידינו עבור בקרה גבע. שונות החומרים המרותכים- SAE 304 (פלב"מ אוסטניטי) ו- SAE 430F (פלב"מ פריטי – FREE CUTTING), היוותה אתגר בשל ריבוי הגופרית בפלב"ם הפריטי. פיתוח והסמכת תהליך ריתוך הלייזר בוצע על ידינו כולל מבחן פיתול של 60 ניוטון/מטר ובדיקת התעייפות של 1,000,000 הפעלות לפי דרישות הלקוח. מכולל הלייזר מסוג Nd:Yag בהספק 200W תוכנן ויוצר על ידינו.  
רכיב וואקום

חלק זה הינו לב מערכת הוואקום במכונות הרנטגן של ג'ורדן וואלי לבדיקה וביקורת איכות של וואפרים (Silicon Wafers). הריתוך מחבר בין השרוול הגמיש (עובי דופן 0.1 מ"מ) לגוף.
החלק מגיע אלינו לאחר עיבווד שבבי ואלקטרו פוליש לריתוך לייזר בלבד. עם גמר הריתוך, אנו מבצעים בדיקת נזילה בג'יג מיוחד שתוכנן וייוצר על ידינו.  

להב טורבינה


להב טורבינה של מנוע סילון Pratt & Whitney  המיוצר בארץ ע"י טכנולוגיית להבים. ריתוך הלייזר מתבצע בין פחית ללהב הטורבינה בכדי לסגור פתח שאינו רצוי. 
לאחר פיתוח תהליך והסמכות ע"י הלקוח נבנו וסופקו 3 מערכות אוטומטיות לריתוך הנ"ל והוצבו באתר הלקוח. כמו כן מתוכננים ומיוצרים על ידינו מעת לעת מתקנים חדשים עבור להבים חדשים. תכנות המכונה לנקודות ופרמטרים חדשים מתבצע עצמאית ע"י הלקוח באתרו בממשק ההפעלה הייחודי למערכות שנבנות על ידינו. 

צינור גל-בו

רכיב להולכת גלים בין הכיפה לקודקוד (WaveGuide Tripod) בלווין TecSAR. ריתוך לייזר בין הצינור למחבר (Flange).  חומר הגלם אלומיניום, עובי דופן הצינור 0.6 מ"מ. מרותך אצלינו במכונה ייעודית עבור אלתא. פיתוח תהליך הריתוך כולל התאמה מכאנית והתאמת ציפויים בוצע גם כן על ידינו.